Strona główna » Automatyzacja produkcji

Automatyzacja PRODUKCJI

Szybkie. Płynne. Zoptymalizowane.
Linie stworzone specjalnie dla Ciebie.

Klasyczne rozwiązania może i są łatwo dostępne, jednak nie oferują tak wielu udogodnień jak indywidualne projekty. Wybierz automatyzację zgodną z ideą Industry 4.0 i sprawdź, jak nowoczesne rozwiązania pokonują dotychczasowe ograniczenia.

check_circle

Wyeliminuj przestoje

Połączenie indywidualnego transportera z odpowiednią techniką napędową gwarantuje płynny, nieprzerwany ruch na taśmie.

check_circle

Podnieś wydajność

Automatyzacja linii transportowej zminimalizuje zapotrzebowanie na czynnik ludzki, dzięki czemu przeniesiesz swoich operatorów na inne stanowisko.

check_circle

Odzyskaj kontrolę

Ujednolicenie procesów produkcyjnych to skuteczny sposób na zwiększenie płynności funkcjonowania linii, efektywniejsze zarządzanie zasobami, a także ustandaryzowanie wydajności.

Industry 4.0 — automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
Czyli jak wkroczysz w technologię przyszłości

Czy poczułbyś się lepiej, wiedząc, że cała linia produkcyjna jest całkowicie zautomatyzowana, dzięki czemu wyeliminujesz ryzyko błędów, przestojów lub opóźnień?

Automatyzacja produkcji – jedna zmiana. Automatyczne korzyści.

Dopasujemy transportery tak, aby Twoja firma bez obaw mogła zwiększyć liczbę swoich zamówień. Wybierając automatyzację, nie musisz się martwić tym, że Twoja wydajność jest zależna czynnika ludzkiego i braków kadrowych.

Transporter taśmowy – SMART na wiele sposobów

Dzięki customizacji możemy stworzyć dla Ciebie dokładnie taki transporter, jakiego oczekujesz. Mogą to być modele pionowe, poziome, pod kątem, wysokościowe — co tylko zechcesz. Potrzebujesz czegoś, co podoła obciążeniu nawet kilku ton?

Przekonaj się, na co nas stać!

Hi-Tech krok po kroku

Aby stworzyć dostosowaną pod Twoje potrzeby linię automatyzacji, musimy najpierw poznać Twoje potrzeby i rodzaj produkcji. To właśnie tutaj dowiadujemy się, jakim asortymentem najczęściej operujesz, jaka jest jego specyfikacja, waga, a nawet jak często przewidujesz zmianę. Dzięki temu otrzymasz gwarancję zwiększenia wydajności pracy i faktycznego zmaksymalizowania płynności całej linii!

check_circle

Dostosowanie parametrów transportera pod konkretne produkty

check_circle

Możliwość szybkiej zmiany asortymentu

check_circle

Opcja regulowania szerokości prowadnic

check_circle

Wygodne eliminowanie uszkodzonego towaru

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.

Automatyzacja produkcji

Zajmujemy się budowaniem niestandardowych projektów automatyzacji. Jeśli potrzebujesz integracji istniejących maszyn w linię produkcyjną skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym.