Strona główna » CNC » Wycinarki laserowe

Wycinarki laserowe

Game changer w wydajności, jakości i precyzji – również dla Twojego przedsiębiorstwa.

Szukasz sposobu na perfekcyjną jakość
wypalanych elementów?

Wybierz Industry 4.0, aby wyeliminować dotychczasowe trudności i wyzwania w produkcji. Skorzystaj z nowych możliwości i przekonaj się, że technologia przyszłości jest stworzona właśnie dla Ciebie. Bez względu na to, czy chcesz świadczyć usługi, czy zajmować się własną produkcją.

check_circle

Nawet o 40% efektywniejsze tłumienie drgań

check_circle

O wiele większa prędkość obróbki i precyzyjne pozycjonowanie elementów

check_circle

Wytrzymałość na lata nawet przy intensywnej eksploatacji

check_circle

Ciągłość pracy maszyny bez względu na panujące warunki

check_circle

Maszyny nie wymagają aż tak częstego czyszczenia, co przekłada się na rzadsze przestoje

check_circle

Oprogramowanie do monitorowania cięcia w czasie rzeczywistym

Unikalne wycinarki laserowe

Chcesz ciąć stal, aluminium, włókno węglowe, grafit, a może materiały kompozytowe? To Ty wybierasz.

Wycinarka laserowa FutureCut

Jedna z czołowych wycinarek laserowych, która idealnie tłumi drgania w warunkach dużej dynamiki obróbki. Nawet o 60% mniejsze zużycie energii w porównaniu do lasera CO2 przy zachowaniu ekstremalnej szybkości. Charakteryzuje się stabilną konstrukcją wykonaną z polimerobetonu.

wycinarka laserowa FutureCut

Wycinarka laserowa EasyCut

Wygodna i kompaktowa wycinarka zajmuje znacznie mniej miejsca niż FutureCut. Z łatwością można ją przetransportować do klienta. Za sprawą zaawansowanej głowicy może ciąć bardzo szybko — przesyłając wszystkie parametry w czasie rzeczywistym do Twojego systemu. A wszystko to, w idealnych warunkach, dzięki maksymalnej pyłoszczelności.

TubeCut

Innowacyjne rozwiązanie, specjalnie zaprojektowane do precyzyjnego cięcia rur i profili metalowych. Ta zaawansowana maszyna oferuje niezrównaną jakość i efektywność w obróbce materiałów.

Wycinarka laserowa Tube Cut

nLight Corona

nLight Corona to laser światłowodowy posiadający możliwość zmiany rozmiaru i kształtu plamki w locie w zakresie od 100 µm do 300 µm. Brak konieczności zastosowania dodatkowej optyki zapewnia niezawodność rozwiązania i szybkość zmiany kształtu wiązki w czasie krótszym niż 30 ms. Laser posiada sprzętowe i programowe zabezpieczenie przed odbiciem wstecznym, co pozwala ciąć materiały wysoko refleksyjne. Dzięki innowacyjnej technologii od nLight możliwe jest wycinanie grubego materiału z bardzo dobrą jakością i cienkiego materiału szybciej przy użyciu niewielkiej mocy rezonatora.

Dodatkowe usługi wspierające

Chcesz wiedzieć, jak nasze smart rozwiązania odmienią Twoją produkcję? Z chęcią wprowadzimy Cię w świat technologii Industry 4.0, gdzie dowiesz się wszystkiego, co niezbędne.

Decydując się na nasze maszyny nie musisz się niczym martwić – zapewniamy profesjonalny serwis online lub w razie poważniejszych usterek pomoc na miejscu.

Prowadzimy kompleksowe szkolenia podczas których Twoi pracownicy poznają zasady obsługi naszych maszyn oraz ich specyfikację. Dodatkowo prowadzimy szczegółowy monitoring, który pozwala kontrolować pracę, wydajność i stan użytkowanych maszyn.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek

DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

GPD 1/2017

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.

Nasze maszyny w mediach