Strona główna » Obróbka drewna » Zbijarka do palet

Zbijarka do palet

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup profesjonalnej, przemysłowej zbijarki naszej produkcji. Oprócz samej maszyny, oferujemy Państwu opiekę serwisową wraz ze wsparciem technicznym.

Specyfikacja techniczna

Stół zbijarki

Na stole o wymiarach 4493×10350 mm podzielonym na 4 strefy robocze (1300 x 2100mm) na których montujemy dedykowane szablony, przeznaczone do zbijania elementów drewnianych, możemy zbijać palety, elementy skrzyń, płotów, podestów i wszystko co wymaga połączenia gwoździem lub zszywką. Zbijarka może być obsługiwana przez jednego lub dwóch pracowników, którzy w dedykowanym szablonie układają do zbicia elementy drewniane np. płotku lamelowego, a po zakończonej pracy urządzenia odbioru gotowego wyrobu, który zostanie automatycznie wysunięty z wygrodzonego obszaru roboczego. Istnieje również możliwość zaprogramowania cyklu zbijania na dwóch połączonych stołach traktując je jako tandem.

Napęd osi

Sterowanie

Narzędzia zbijające

Pole pracy – mm4493×10350 mm
System wymiennych matryc4 stoły o wymiarach 1300 x 2100 mm z możliwością połączenia w trybie dual
Zasilanie230V/3000W
Napęd osiNapęd servo
Dokładność pozycjonowania maszyny0,01 mm
Prędkość pracy17 elementowy produkt – 14 sekund
SterowaniePanel-PC Bosch Rexroth
SystemWindows 10
Sterowanie i przesył danychPort USB 2.0, Ethernet (karta sieciowa)
Pulpit sterującyStyl stojący z monitorem dotykowym 15,6 cala
check_circle

Zwiększona wydajność produkcji

Dzięki możliwości obsługi przez jednego lub dwóch pracowników oraz automatycznemu przesuwaniu gotowych wyrobów, nasza zbijarka umożliwia szybsze i bardziej efektywne zbijanie elementów drewnianych, co przekłada się na zwiększoną produkcję w krótszym czasie. Dla klientów oznacza to szybsze wypełnianie zamówień i zwiększenie potencjału produkcyjnego.

check_circle

Poprawiona jakość wyrobów

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu i dedykowanym szablonom, nasza zbijarka zapewnia jednolite i solidne łączenia, co przekłada się na wyższą jakość finalnych produktów. Klienci mogą być pewni, że ich wyroby będą odporne i trwałe, co zwiększa ich wartość na rynku.

check_circle

Optymalizacja kosztów i zasobów ludzkich

Możliwość obsługi zbijarki przez jednego lub dwóch pracowników oraz automatyczne przesuwanie gotowych wyrobów minimalizuje potrzebę zatrudniania dodatkowej siły roboczej i czasu poświęcanego na manualne przemieszczanie wyrobów. Dla klientów oznacza to oszczędność kosztów operacyjnych i lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów ludzkich.

check_circle

Zwiększona elastyczność produkcji

Nasza zbijarka oferuje możliwość programowania cyklu zbijania na dwóch połączonych stołach oraz montażu różnych urządzeń zbijających lub zszywających, co sprawia, że jest idealnym narzędziem do produkcji różnorodnych konstrukcji drewnianych. Klienci mogą dostosować proces produkcyjny do swoich indywidualnych potrzeb, co zwiększa elastyczność i konkurencyjność ich działalności.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.