Strona główna » Obróbka drewna

Obróbka drewna

Stwórz park maszynowy do obróbki drewna na lata — zarówno dla paleciarzy,
jak i producentów mebli.

Potrzebujesz rozwiązań szybkich, wygodnych i niezawodnych? Postaw na maszyny do drewna dopasowane do Twojej produkcji i oczekiwań.

Coraz częściej zastanawiasz się, w jaki sposób możesz ulepszyć swoją produkcję? Zmniejszenie liczby pracowników na stanowisku dzięki automatyzacji, bardzo duża dokładność cięcia każdego produkowanego elementu, a także powtarzalność – to cele, które możesz osiągnąć.

Wybierając nasze maszyny otrzymujesz sprzęt wysokiej jakości, interfejs przetłumaczony na wiele języków, a także pełną diagnostykę i zdalny serwis. Już nie musisz czekać kilku tygodni na sprowadzane zza granicy części, czy też organizować dodatkowych szkoleń, ponieważ obsługa dotychczasowych maszyn jest zbyt skomplikowana. Rozumiemy codzienne wyzwania, z którymi się mierzysz i dzięki tej wiedzy tworzymy ofertę dopasowaną do Ciebie.


Kompleksowe maszyny do obróbki drewna.
Aby wydobyć z Twojej produkcji to, co najlepsze.

Pracuj szybciej, wydajniej i dokładniej. Zacznij produkować więcej, niż do tej pory.
Wyeliminuj przestoje do minimum, dzięki szybkiemu serwisowi online.

Optymalizerki do drewna

Dopasowane konkretnie pod Twoje potrzeby optymalizerki przyspieszą, zoptymalizują i podniosą wydajność produkcji. Dodatkowo są świetnym sposobem na generowanie oszczędności przez minimalizowanie odpadów.

Sztaplarki do drewna

Sztaplarki do drewna umożliwiają układanie drewna warstwami na palecie, przyspieszając pracę i umożliwiając pracownikowi skupienie się na samym procesie cięcia. Są one przystosowane do współpracy z naszymi optymalizerkami oraz z maszynami różnych producentów.

Zbijarka do palet

Zbijarka do niestandardowych palet nie tylko przyczynia się do zwiększenia efektywności i jakości produkcji klientów, ale także pomaga im zaoszczędzić czas, pieniądze i zasoby ludzkie, jednocześnie oferując większą elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb rynkowych.


Co jeszcze otrzymasz, oprócz nowych maszyn?

check_circle

Indywidualne ustawienia

Zmodyfikujemy urządzenia tak, aby spełniały indywidualne potrzeby Twojej produkcji.

check_circle

Ekspresowy serwis

Reagujemy zdalnie w ciągu 24 godzin, a do mechanicznych usterek przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe.

check_circle

Dokładna analiza

Dzięki automatyzacji dowiesz się, ile dokładnie produkujesz, sprawdzisz pracę operatorów i określisz wydajność firmy.

check_circle

Bez względu na warunki

Modele wyposażone w dodatkowe grzałki, z którymi pracę można prowadzić nawet przy minusowej temperaturze.

check_circle

Obsługa i interfejs bez zmartwień

Przeprowadzamy kompleksowe szkolenie z obsługi maszyn. Dodatkowo zapewniamy prosty, przejrzysty i wielojęzyczny interfejs.

check_circle

Wielopoziomowa oszczędność

Mniejsze straty materiału, rzadsze zakupy części wymiennych, a także przestoje ograniczone do minimum. Z naszymi maszynami to możliwe.

check_circle

Stały dostęp do części

Posiadamy własne zaplecze magazynowe, dzięki czemu możesz w dowolnym momencie wymienić lub dokupić potrzebne części — bez czekania tygodni.

check_circle

Kompleksowe szkolenie

Nauczymy Twoich operatorów obsługi naszych maszyn. Dodatkowo możemy Cię przeszkolić z podstawowego serwisowania sprzętu.

Dbałość o każdy proces — od samego początku

1

Autorskie maszyny od podstaw

Nasze rozwiązania tworzymy samodzielnie, projektując je od zera. Dopracowana specyfikacja, nowoczesne technologie i smart rozwiązania to efekt połączenia pracy wielu doświadczonych pracowników.

2

Własne zaplecze konstrukcyjne

Każdy egzemplarz, który trafia do rąk klientów, powstał w naszym zakładzie produkcyjnym. Po zamówieniu wybranego produktu możesz do nas przyjechać i zobaczyć na żywo, jak powstaje Twoja maszyna.

3

Magazyn części zamiennych

Zapewniamy stałą dostępność części zamiennych, prowadząc zabezpieczone zaplecze magazynowe. Nie musisz czekać tygodni lub miesięcy na dostawę potrzebnych elementów — masz to od ręki.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.