Strona główna » Obróbka metali » Stoły spawalnicze

STOŁY SPAWALNICZE

Oferujemy stoły spawalnicze wykonywane w całości w naszym zakładzie produkcyjnym w Przedborzu.

Profesjonalny stół spawalniczy dla Twojego warsztatu

Nasze stoły wyróżniają się masywną i stabilną konstrukcją, przystosowaną do wymagających prac spawalniczych, są zaprojektowane od zera przez zespół naszych pracowników.

Stół do spawania METAL-TECHNIKA charakteryzuje się doskonałą stabilnością dzięki solidnemu blatowi roboczemu o grubości od 6 mm do 15 mm, wykonanemu z wytrzymałej stali węglowej oraz mocowaniem nóg w ‘’kieszeniach’’. Solidna powierzchnia jest szczególnie odporna na uderzenia i zarysowania. Malowane proszkowo nogi stołu zapewniają bezpieczną i wygodną pracę.

Perforowany stół spawalniczy zyskuje szczególną stabilność dzięki dużej wadze i blatowi roboczemu wzmocnionemu żebrami tej samej grubości blachy co blat. Dzięki temu nadaje się do wszystkich procesów spawalniczych i wielu innych projektów warsztatowych. Dzięki otworom o średnicy 16 mm /28mm można łatwo przymocować elementy ustalające oraz mocujące.

Konstrukcja i ustawienie elementów potrzebnych do spawania są uproszczone dzięki zastosowaniu dodatkowych narzędzi, takich jak kątowniki, winkle, stopery, itp. Dzięki praktycznej konstrukcji elementy zaciskowe i pomoce mocujące można mocować nie tylko do blatu, ale także do boków stołu, co umożliwia pracę zarówno w poziomie, jak i w pionie.
Stoły spawalnicze o nośności od 2000 kg do 6000 kg przeznaczone są do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle.

Oferujemy również niestandardowe rozmiary i projekty dostosowane do Twoich wymagań oraz potrzeb. Skontaktuj się z nami.

Stół Spawalniczy 1000 x 2000Stół Spawalniczy 1500 x 3000
szerokość1000 mm1500 mm
długość2000 mm3000 mm
wysokośćregulowana 880-970 mmregulowana 880-970 mm
grubość blatu8 mm12 mm
wysokość blatu200 mm200 mm
średnica otworów16 lub 28 mm16 lub 28 mm
siatka100 x 100 mm100 x 100 mm
ilość żeber58
waga280 kg780 kg
ilość nóg46

Dodatkowe wyposażenie

STOPER 113

STOPER 150

STOPER 225

STOPER 250

STOPER 350

STOPER 475

WINKIEL 200X100

WINKIEL 200X150

WINKIEL 300X225

KĄTOWNIK 125X175

KĄTOWNIK PIONOWY 250X475

KĄTOWNIK PIONOWY

KĄTOWNIK PIONOWY 250X300

KĄTOWNIK SZEROKOŚĆ 200

KĄTOWNIK STRZAŁA

TRÓJKĄT

KĄTOMIERZ

NARZĘDZIE KĄTOWNIK REGULOWANY

KRĄŻEK Fi 120

KRĄŻEK Fi 70

PODPORA RURY

UCHWYT SPAWALNICZY PODSTAWKA

PIN 28

PIN ZACISKOWY

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.