Strona główna » O nas

O nas

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn do przemysłu metalowego i drzewnego.

Posiadamy szeroką ofertę sprzętu. Dokonujemy wszelkich starań aby nasze produkty były na najwyższym poziomie. Wnikliwie obserwujemy rynek, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasze maszyny cechuje wysoka jakość wykonania.

Istniejemy i prężnie rozwijamy się od ponad 20 lat, co szczególnie podkreśla naszą pozycje i definiuje stabilizację na rynku. Nieustannie kładziemy nacisk na rozwój. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszym wymagającym klientom.

Nasza firma umożliwi Ci automatyzacje produkcji. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Coraz więcej firm w obecnym czasie dostrzega zapotrzebowanie na automatyzację produkcji. Jest to spowodowane z jednej strony zwiększającym się brakiem pracowników do obsługi maszyn, a zwłaszcza wykwalifikowanych. Z drugiej strony rosnącymi wymaganiami co do jakości danego wyrobu i czasu jego wykonania. Wiec tak naprawdę jedyna szansa dla firm borykających się z tymi problemami jest automatyzacja, która znacznie skraca czas danej operacji i zapewnia jego powtarzalność, efektywność oraz konkurencyjność. Śledzimy naszą konkurencję tak aby zawsze wyróżniać się na tle innych oraz być numerem jeden w branży. Jednocześnie nie zapominamy o bezpieczeństwie pracy użytkowników maszyn.

Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10. Posiadamy certyfikat ISO wydany przez Polskie Centrum Badan i Certyfikacji S. A. w Warszawie w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisu maszyn i urządzeń.

Zajmujemy się unowocześnianiem rzeczywistości naszych klientów. Produkujemy maszyny do przemysłu metalowego i drzewnego, które dopasowujemy pod indywidualne potrzeby każdej produkcji. Od ponad 20 lat pokazujemy, że kluczem w przyszłości dowolnej produkcji jest automatyzacja odkrywająca zupełnie nowe możliwości w być może i Twojej wydajności.