Strona główna » Obróbka metali » Wycinarki plazmowe
Wycinarka plazmowa WPA Metal-Technika w trakcie targów STOM Kielce

Wycinarki plazmowe

Odświeżona technologia, większa efektywność pracy i niskie koszty eksploatacji.

Wycinarka plazmowa do metalu – sprzęt, który spełni
dokładnie Twoje potrzeby

help

Dysponujesz określonym budżetem i chcesz wybrać maszyny, które naprawdę się opłacają?

help

Potrzebujesz wycinarki, która nie zajmuje aż tyle miejsca co wariant laserowy?

help

Szukasz rozwiązania spełniającego potrzeby klientów detalicznych lub samodzielnych warsztatów?

help

Do tej pory zlecałeś wycinanie elementów u innych firm?

Przestarzała technologia, kiepska odporność na eksploatację, a do tego ciągłe awarie? Nic w tym dziwnego, że oczekujesz czegoś więcej. Rozumiemy Twoje potrzeby i tworzymy rozwiązania, które pomogą pokonać codzienne trudności.

Wielozadaniowe wycinarki plazmowe i gazowe

Zwiększ efektywność pracy swojego zespołu i zmniejsz koszty eksploatacji, aby niemal od razu czerpać korzyści z nowych maszyn.
Ustaw program cięcia, wybierz materiał, palnik — i zobacz, jak automatyzacja robi wszystko za Ciebie.

Wycinarka plazmowa WPA

Uniwersalna wycinarka, która doskonale radzi sobie z każdą grubością materiału. Gwarantuje precyzyjne cięcie materiału i wypalanie detali, przy jednocześnie dużej szybkości.

Wycinarki plazmowe CNC – dodatkowe usługi wspierające

Korzyści wynikających ze stosowania maszyn na poziomie Industry 4.0 jest wiele. Zawsze jednak można dodać coś, co usprawni pracę całego zespołu, działu, czy też pomoże uporać się z wyzwaniami, przed którymi stoisz.

Myślisz o wymianie dotychczasowego sprzętu na nasze maszyny, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie musisz się niczym martwić. Skontaktuj się z nami i opowiedz o szczegółach, a my doradzimy, które rozwiązania sprawdzą się w Twoim biznesie. Po złożonym zamówieniu możesz nawet przyjechać do naszej siedziby i na własne oczy zobaczyć, jak wygląda produkcja Twojej maszyny.

Oprócz kompleksowego doradztwa i szybkiego serwisu pomagamy również w innych formalnościach. Dotyczy to przede wszystkim sporządzania dokumentacji, analizy leasingu, a także załatwiania formalności związanych z kupnem maszyny.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.