Strona główna » Obróbka drewna » Sztaplarki

Sztaplarki

Sztaplarki Metal-Technika

Kompleksowe maszyny dla małej i dużej hali produkcyjnej.
Aby wydobyć z Twojej produkcji to, co najlepsze.

Pracuj szybciej, wydajniej i dokładniej. Zacznij produkować więcej, niż do tej pory.
Wyeliminuj przestoje do minimum, dzięki szybkiemu serwisowi online.

Kompaktowa Sztaplarka

Sztaplarka do drewna umożliwia układanie drewna warstwami na palecie, przyspieszając pracę i umożliwiając pracownikowi skupienie się na samym procesie cięcia. Jest ona przystosowana do współpracy z naszymi optymalizerkami oraz z maszynami różnych producentów. Mała sztaplarka elektryczna do drewna dzięki swojej konstrukcji zajmuje mało miejsca na hali.

Depaletyzator – paletyzator

Maszyna o szerokiej funkcjonalności, która pozwoli Ci w szybkim tempie rozładować i układać duże ilości drewna. Pneumatyczna rozsztaplarka oferuje opcję automatycznego usuwania przekładek. Wyposażona w odporne na warunki atmosferyczne chwytaki pneumatyczne pozwoli na pracę pod wiatą. Po więcej informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek, DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

Z branżą drzewną związany jestem praktycznie od dziecka i jeżeli chodzi o konstrukcję maszyn, to wiem, gdzie szukać słabych punktów, gdzie występują największe obciążenia, gdzie najszybciej się zużywają. Jeśli chodzi o Metal-Technikę, to spełniła ona warunki wytrzymałościowe.

Roman Romaniak,
Romaniak sp. z o. o. 

Dzięki takim maszynom, jak optymalizerka Metal-Techniki możemy prowadzić efektywną produkcję w czasach, gdy dobijają nas koszty energii elektrycznej i drogiego surowca drzewnego w naszym regionie.

bracia Reifowie, DREW-REIF 

Przed zakupem maszyny z Metal-Techniki rozważaliśmy inne oferty, bo nie chodziło o to, żeby wziąć pierwsze lepsze urządzenie, ale najpierw rozpoznać rynek i dopasować wielkość maszyny do ograniczonej powierzchni w hali. Po przeanalizowaniu wszystkich rodzajów maszyn, wybór padł na urządzenie Metal-Techniki, a po rozmowie z przedstawicielem handlowym – na konkretny model maszyny. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. I z obecnego kontaktu z przedstawicielami producenta.

 Krystian Szczygieł, SOWOSZ 

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.