Strona główna » Drewno » Sztaplarki

Sztaplarki

Kompleksowe maszyny.
Aby wydobyć z Twojej produkcji to, co najlepsze.

Pracuj szybciej, wydajniej i dokładniej. Zacznij produkować więcej, niż do tej pory.
Wyeliminuj przestoje do minimum, dzięki szybkiemu serwisowi online.

Kompaktowa Sztaplarka

Sztaplarka do drewna umożliwia układanie drewna warstwami na palecie, przyspieszając pracę i umożliwiając pracownikowi skupienie się na samym procesie cięcia. Jest ona przystosowana do współpracy z naszymi optymalizerkami oraz z maszynami różnych producentów.

Depaletyzator

Maszyna, która pozwoli Ci w szybkim tempie rozładować duże ilości drewna. Oferuje opcję automatycznego usuwania przekładek. Po więcej informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Sukces maszyn produkowanych przez firmę Metal-Technika wynika niewątpliwie z faktu, że właściciel firmy z wykształcenia i zamiłowania jest nie tylko projektantem, ale człowiekiem, który zna specyfikę branży drzewnej, oraz różne zastosowania maszyny.

Michał Jaworek

DREWNOPOL

Producent z Przedborza jest otwarty na realizację potrzeb nabywców maszyn, związanych z automatyzacją procesów obróbki, i w praktyce stosuje politykę sprostania oczekiwaniom klientów. Rozważałem zakup podobnej maszyny innych producentów, ale wybrałem maszynę polską, i to był dobry wybór

Drewar

GPD 1/2017

Masz swój cel.
My mamy narzędzia, z którymi go osiągniesz.

Indywidualnie dopasowane maszyny i komplet usług dodatkowych to coś wyjątkowego.
Przekonaj się, co możemy zrobić w Twoim biznesie i jak wiele na tym zyskasz.

Nasze maszyny w mediach

DREMA 2020

Dziękujemy za tegoroczne targi DREMA. Wszystkich zainteresowanych którym udało się z nami porozmawiać zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym przedstawicielem…

Zobacz więcej DREMA 2020